Hakkımızda – Asimgard Savunma Sistemleri

Asimgard Savunma Sistemleri olarak, kurşun geçirmez çözümlerin ve güvenlik teknolojilerinin geleceğini tanımlıyoruz. Gelişmiş savunma teknolojilerimiz ile insanları ve ulusal güvenliği koruyoruz ve güvende tutuyoruz.

Gelİşen teknolojİ ve artan İhtİyaçlar İle İnsanlık sadece güneş ışığını ve dışarıyı görme arzusundan ziyade camı bir koruma yöntemi haline getirmeye başlamıştır. Normal binalar herhangi bir tür tehlikeyle karşılaşırsa, en zayıf halka pencere ve kapılardır. Tüm bunlar göz önüne alındığında, yüksek güvenlik gerektiren alanlarda tehlike derecesine göre balistik cam ve kapıların tercih edilmesi hayati noktalardan biridir.

Sürekli genişleyen ürün yelpazesine sahibiz. Modüler tasarımlarımızla HER ZAMAN BİR ADIM öne çıkıyoruz. Ayrıca her türlü proje veya talebe göre yeni ürünler tasarlıyor ve bu ürünleri size en uygun şekİlde üretiyoruz. Kısacası sınırları zorluyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi “Savunma Sistemlerinde Yeni Bir Anlayış.”

Hakkımızda – Asimgard Savunma Sistemleri olarak;

  • Dürüstlük ile hareket ediyor ve doğru olanı yapıyoruz.
  • Öngörüleri paylaşıyoruz, birlikte öğreniyoruz ve bir ekip olarak hareket ediyoruz.
  • Taahhütlerimize her zaman saygı duyuyoruz.
  • Hız ve çeviklik ile deniyoruz, tasarlıyoruz, inşa ediyoruz ve dönüştürüyoruz.

Başarı sadece hayatınızda başardıklarınızla ilgili değildir. Başkalarına ne yapmaları için ilham verdiğinizle ilgilidir.

– Asimgard

Asimgard Kurşun Geçirmez Sistemler

Yenilikçi

Asimgard Savunma Sistemleri, geçmiş deneyimlerimizi modern çağın yenilikleri ve savunma teknolojilerine sürekli yenilikler getiren bir savunma sistemleri şirketidir. Kurşun geçirmez ürünlerden siber güvenlik ve bilgi teknolojilerine kadar geniş bir ürün yelpazesini bünyemizde barındırmaktayız. Dünyada hiç benzeri olmayan, sürekli gelişen ve genişleyen ürün ölçeği ile savunma teknolojilerine yeni bir anlayış getiriyoruz. Asimgard sizlerin güvenliği için bu anlayışla, bu yolda devam edecektir.

İnovatif Sistemler

Savunma Sistemlerine Yeni Bir Anlayış Getiriyoruz. Bu uyumu, modern çağın getirdiği yeni trendlerle beraber savunma teknolojilerine harmanlıyoruz ve asla hiç bir yenilikten geri kalmıyoruz.

Yenilikçi

Sürekli yeni fikirler geliştiriyor, AR-GE çalışmaları yapıyor ve bunları uygulamaya çalışıyoruz.

Garanti

Ürettiğimiz bütün ürünlerin arkasında duruyoruz ve ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin olumlu veya olumsuz bütün yorumlarını dikkate alıyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, savunma sistemlerine ve teknolojilerine ilham olmak ve şekillendirmek. Bu bağlamda lider olmak.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, kişisel ve ulusal güvenliği sağlamak ve sizleri güvende hissettirmek. Önceliğimiz sizlersiniz.

``Savunma Teknolojilerinde Yeni Bir Anlayış``

Referanslar