Ürün Özelleştirme

ürün özelleştirme

Asimgard Savunma Sistemleri olarak ” Savunma Sistemlerinde Yeni Bir Anlayış” mottosundan yola çıkarak, getirdiğimiz bir diğer yenilik ise ürünlerimizin modüler olması. Bu sayede projelerinize göre istediğiniz şekilde ürün özelleştirebilirsiniz. Aşağıda modüler eklentilerimiz hakkın bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kilit Sistemleri

Balistik kapılarımızda ve bu kapıları içeren kulübelerimiz de kullanmak istediğiniz kilit sistemi seçimini sizlere bırakıyoruz. Manyetik kilit sisteminden, monoblok kilitlere, kartlı elektronik kilitlerden mandallı kilitlere kadar istediğiniz şekil ve türde kilit sistemini seçebilirsiniz.

Balistik kapılarımıza kapı deliği yani gözetleme sistemi ekleyip, kapıyı açmadan güvenliğiniz arttırmak isteyebilirsiniz. Bunun için size 2 çeşit kapı deliği sunuyoruz. 1.si standart kapılarda bulabileceiğiniz mercekli kapı deliği. Bir diğeri ise elektronik LCD ekranlı kapı deliği. Kapıya bir mercek eklemeden, kamera ile dışarıyı görüntüleyebilir ve içeride bulunan LCD ekran ile dışarıyı görebilirsiniz.

Gözetleme Sistemi

Kapı Kolu

Balistik kapılarımıza istediğiniz türden kapı kolu kullanabiliyoruz. Standart kapı kollarından, boy kollara kadar daha bir çok çeşit seçenek, sizin seçeceğiniz renkte, bünyesinde barındırğı kilide uyumlu olacak şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Balistik kapılarımızda ve kulübelerimiz de access kontrol sistemini de sizin hizmetinize sunuyoruz. Face ID dediğimiz yüz tanıma sistemi, şifreli ve ya kartlı erişim sistemi ve parmak izi okuyuculu erişim sistemlerini dilerseniz ürünlerimize entegre edebiliyoruz. Bu Access kontrol sistemleri sayesinde kapıyı açma/kapama gibi basit fakat yüksek güvenlik sağlayan modüler eklentilerimizi siz ve sizin güvenliğiniz için hizmetinize sunuyoruz.

Access Kontrol

Çit (Fence)

Pencerelerimize, kurşun geçirmez cama sahip kapılarımıza ve kulübelerimize çit yani fence sistemi entegre edebiliyoruz. Fence sistemi, dışarıdan gelen roketli bir saldırıya karşı yüksek güvenlik sağlar. Kurşun geçirmez cama dokunmadan, camın önünde bulunan çite çarpıp kendini imha eden roket, içeride bulunanların hasar almasını ve camın tamamen deforme olmasını da engeller.

Balistik kapılarımıza ve  kulübelerimize kapı hidroliği ekleyebiliyoruz. Yüksek ağırlığa sahip kapılarımıza bile ekleyebildiğimiz kapı hidrolik sistemi kapıların herhangi bir temas gerektirmeden tekrar geri kapanmasını sağlar.

Kapı Hidroliği

EN 1522/1523 FB1-7

Pencere doğramaları, kapılar ve balistik kulübelerimiz de EN 1522/1523 standartlı balistik zırh çeliği kullanıyoruz. Bu çelik kalınlığına göre EN 1522/1523 standartında farklı seviyelerde balistik özellik kazanıyor. Siz projelerinizde kullanmak istediğiniz ürünün hangi seviyede koruma sağlamasını istiyorsanız, bizlerde ürünlerimizi ona göre üretiyoruz. Kurşun Geçirmez Çelik ve uluslararası standartlarda koruyuculuk seviyeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız tıklayın.

Pencerelerimiz de, kurşun geçirmez camlı kapılarımız da ve balistik kulübelerimiz de EN 1063 standartlı kurşun geçirmez cam kullanıyoruz. Bu cam EN 1063 standartında farklı seviyelerde balistik özellik kazanıyor. Siz projelerinizde kullanmak istediğiniz ürünün hangi seviyede koruma sağlamasını istiyorsanız, bizlerde ürünlerimizi ona göre üretiyoruz. Kurşun Geçirmez Cam ve uluslararası standartlarda koruyuculuk seviyeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız tıklayın.

EN 1063 BR1-7

Yangına Dayanım

Pencerelerimize, kapılarımıza ve kulübelerimize tamamıyla yangına dayanımlı özellik ekleyebiliyoruz. Güvenliği her konuda maksimum potansiyelde tutabilmek için herşeyi düşünüyoruz.