Balistik Kulübe

Balistik Kulübeler

Balistik Kulübeler, Asimgard Savunma Sistemleri’nin bünyesinde bulunan balistik çözümlerimizin bir diğeridir.

Sivil hayatta ve ya askeri alanda risk altında bulunan konumlar da, güvenliği sağlamak zorunlu bir ihtiyaçtır. Askeri mekanların ve ya yüksek güvenlik gerektiren binaların, alanların vb. yerlerin giriş çıkışında bir nizamiye ve ya balistik güvenlik kulübesi bulunması her zaman güvenliğin sağlanmasına yardımcı olmuştur. Asimgard Savunma Sistemleri, bu yüksek güvenlik gerektiren bölgelerin daha iyi savunulmasına yardımcı olan nizamiye ve kulübelerin, projelerinize uygun bir şekilde üretiminde sizlere yardımcı olacaktır.

Balistik güvenlik kulübelerimiz ve ya nizamiyelerimiz, projelerinize en uygun ölçüde ve şekilde, uzman tasarımcılarımızla tasarlanıp üretilmektedir. Bünyemizde bulunan her çeşit kapı, pencere ve mazgal sistemlerinin entegresi mümkün olup kullanılan balistik çeliklerimiz Avrupa EN 1522/1523 kullanılan kurşun geçirmez camlarımız ise EN 1063 sertifikalıdır. Balistik ürünlerimizin üretiminde kullanılan camlarımız, pencerelerimiz, kapılarımız  istenildiği takdirde Avrupa Sertifikalı balistik testlere tabii tutulabilmektedir.

Balistik kulübelerimizde kullanılan bütün balistik ürünlerimiz istenilen güvenlik seviyesinde olabilir. Ayrıca bir diğer özellikte akustik yalıtım ve yangına dayanım özelliği verilebilmektedir. Ayrıca pencerelerimizin önüne roket mermisinin yıkıcılığını engelleyen fence(çit) sistemi eklenebilir. Kapılarımız tamamıyla özelleştirilebilir olup kapı kolundan, LCD ekranlı elektronik kapı deliğine kadar tamamıyla özelleştirilebilir. Kulübelerimizde kullanılan kapılarımız da biyometrik ve ya kartlı geçiş sistemlerini de sizin hizmetinize sunuyoruz. Bir başka özellik ise kulübelerinizi içerisine istenildiği takdirde, istenilen standart seviyesine uygun olarak balistik çelik güvenlik kasaları da ekleyebiliyoruz.

Nizamiye gibi yüksek güvenliğin sağlanmasına yardımcı balistik ürünlerimizde kullanabileceğiniz bir diğer hizmetimizde sizlere sunduğumuz bariyer geçiş ve kontrol sistemlerimiz. Asimgard Savunma Sistemleri güvenliğin maksimum seviyede sağlanmasına yardımcı olmak için var.