Enformasyon

“Türk milletinin yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale pozitif bilimdir. Ben manevi miras olarak hiçbir nas-ı katı, hiçbir dogma, hiçbir donmuş, kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.” M. Kemal ATATÜRK

Asimgard ailesi olarak, Ulu Önderimizin bize göstermiş olduğu bu yolda, her zaman bilimin ve aklın ışığı altında 16 senedir ilerliyoruz. Yılların bize verdiği deneyimle ve sizlerden aldığımız geri bildirimlerle taş üstüne taş koymaya devam ediyoruz. AR-GE çalışmalarımızla birlikte dünya standartlarında ürettiğimiz balistik ürünlerimizle sizi güvende hissettirebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kullandığımız gerçek balistik çeliklerimizde, kurşun geçirmez lamine camlarımızda uluslararası geçerli olan sertifikalara sahibiz.

Bizim önceliğimiz, geliştirdiğimiz ürünlerimizde ve hizmetlerimizde size karşı şeffaf olmak. Aşağıda Balistik çeliklerimiz, kurşun geçirmez camlarımız ve tabii tutulduğumuz standartlar hakkında bir ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

null

Balistik Çelik

EN 1063 1522

Balistik Standartlar

Kurşun geçirmez cam fiyatları

Kurşun Geçirmez Cam

Asimgard 2020 Ürün Kataloğunu için tıklayınız.